W jakich obszarach działamy?

E-commerce

Mamy doświadczenie w budowaniu platform e-commerce oraz ich redesignie. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i wiemy jak ważną inwestycją są dla nich działania w e-commerce. Pomagamy w stworzeniu skutecznego, użytecznego sklepu, doradzimy w wyborze technologii i dostawcy usług. Zastanawiasz się nad wdrożeniem e-commerce do swojego biznesu? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci to zrealizować!

Serwisy WWW

Tworzymy wielojęzykowe, rozbudowane witryny korporacyjne. Zrealizowaliśmy serwisy dla klientów z wielu wymagających branż – FMCG, finansowej, motoryzacyjnej czy przemysłowej. Sprostamy nawet najbardziej złożonej i trudnej tematyce.

Narzędzie wspierające

Tworzymy niestandardowe narzędzia odpowiadające Twoim potrzebom. Jeśli w Twojej organizacji pojawiają się procesy, które chcesz usprawnić lub częściowo zautomatyzować, a programy dostępne na rynku nie sprostały Twoim potrzebom, wprowadzimy w życie Twoją wizję.

Intranet

Dzięki intuicyjnym systemom komunikacji łatwiej zintegrować firmę i jej pracowników. Znamy i rozumiemy potrzebę korporacji do usprawniania przepływu informacji, integrowania załogi i kreowania wizerunku pracodawcy. Nasze rozwiązania spełniają kluczowe zadania z każdej strony. Są wygodne, estetyczne i łatwe w obsłudze. Bo projektujemy je z punktu widzenia kluczowego odbiorcy intranetu – samego pracownika.

Landing Page

Zrealizowaliśmy niezliczoną liczbę stron docelowych rozmaitych akcji promocyjnych, aktywacji sprzedażowych czy wreszcie wielomiesięcznych loterii. Wiemy, jak w krótkiej i angażującej formie przekazać najważniejsze informacje. Jak tworzyć ciekawe konkursy zachęcające odbiorców do działania i opakowywać je w prostej, acz efektownej formie.

UX / UI aplikacji mobilnych

Opracowujemy intuicyjne interfejsy. Dogłębnie badamy potrzeby użytkownika i jego sposób działania. Korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia z obszaru UX/UI przygotowując przemyślane i efektowne projekty graficzne. Mamy głowę i oko do aplikacji mobilnych!
Realizacje projektów w omówionych obszarach znajdziesz w naszym portfolio.
Chcę zobaczyć więcej

Zaufali nam

Szukasz specjalistów, którzy zamienią Twój pomysł w użyteczny produkt?

Daj znać Wincentemu!

Wincenty Kokot

Wincenty Kokot

BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR