Jakie projekty zrealizowaliśmy?

Zakupy Codzienne Carrefour

(Progressive Web Application)
Analitics Eyetracking Optimizing Prototyping UI design Usability testing UX writing
Razem z siecią sklepów Carrefour zrobiliśmy redesign serwisu Zakupy Codzienne, wprowadzając całe mnóstwo innowacyjnych rozwiązań m.in. w sposobie prezentacji cen, personalizacji oferty i ścieżki zakupowej. Dostosowaliśmy sklep do nowej technologii jaką jest PWA. Naszym zadaniem było wprowadzenie nowych funkcji, istotnych z biznesowego punktu widzenia i przełożenie ich na pozytywne doświadczenia użytkowników podczas korzystania z e-sklepu. Kluczowa była też poprawa doświadczeń użytkowników na poziomie interfejsu i całego procesu zakupowego.
Czytaj więcej na blogu

Serwis Ultimo

Prototyping UI design
Przy redesignie platformy Ultimo proces projektowy rozpoczęliśmy całodniowym warsztatem z pracownikami firmy, podczas których określiliśmy strukturę nowej strony, specyfikę branży i użytkowników. Na podstawie pogłębionej wiedzy warsztatowej oraz dobrych praktyk, zaprojektowaliśmy prototyp oraz projekt graficzny. Serwis został rozbudowany i pozwala teraz na łatwiejszy i szybszy dostęp do potrzebnych informacji. Zaprojektowaliśmy wyraźny podział na cztery grupy odbiorców strony, zachowując spójność. Nowy serwis wzbudza większe zaufanie i uspokaja użytkowników. Naszym zadaniem było również ułatwienie użytkownikowi kontaktu z konsultantem oraz ogólna poprawa intuicyjności struktury i nawigacji serwisu.
Czytaj więcej na blogu

System do tworzenia kreacji reklamowych

Prototyping UI design User Flow
Dla ING, jednego z największych banków w Polsce, pomogliśmy stworzyć platformę umożliwiającą samodzielne tworzenie nośników kampanii dedykowanych web i mobile. Stworzyliśmy narzędzie, które pozwoli osobom odpowiedzialnym za kampanie marketingowe tworzyć samodzielnie banery i inne nośniki marketingowe w różnych wersjach, dopasowanych do serwisu www banku i aplikacji mobilnej. Dodatkowo narzędzie ułatwia zarządzanie kampaniami i wymianę nośników pomiędzy osobami zarządzającymi.
Czytaj więcej na blogu

Interaktywny raport Polskich Sieci Elektroenergetycznych

Prototyping UI design
W projekcie wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiały wideo, połączone z obiektami 3D. W porównaniu do edycji ubiegłorocznej, przygotowana strona WWW zawiera więcej praktycznych narzędzi ułatwiających nawigację po serwisie, wyszukiwanie informacji oraz ich odbiór. Po raz pierwszy serwis dostosowano do potrzeb osób niedowidzących – nie tylko przez opcję powiększania tekstu, lecz również przełączanie na wersję z podwyższonym kontrastem. Pojawił się też syntezator mowy, który pozwala na odczytanie tekstu znajdującego się na stronie.
Czytaj więcej na blogu

Prezentacja portfolio produktowego marki Felix

Prototyping UI design
We współpracy z marką przeprowadziliśmy redesign serwisu www, który miał kompozycyjnie współgrać z nowymi opakowaniami. Połączyliśmy różne huby internetowe w jeden spójny portal. Postawiliśmy na czytelniejszy układ treści oraz RWD. Dodaliśmy dział z akcjami skupiający się na aktualnościach marki. Odświeżyliśmy i tchnęliśmy życie w orzeszkopedię, dedykowaną poszerzaniu wiedzy na temat orzechów. Jako dodatkowy element w serwisie pojawiła się sekcja z przepisami bazującymi na produktach marki.
Czytaj więcej na blogu

Optymalizacja serwisu ŠKODA

A/B testing Analitics Eyetracking Optimizing Prototyping UI design Usability testing UX writing
Współpracujemy ze ŠKODA Polska już od ponad 12 lat. W przeprowadzonej optymalizacji bazowaliśmy na analizie danych, zebranych za pomocą Google Analytics i sesji wideo zachowań użytkowników w serwisie. Stworzyliśmy prototypy nowej architektury treści, a następnie nowe wersje ekranów serwisu przebadaliśmy z użytkownikami za pomocą eyetrackera. Kolejnym etapem po uruchomieniu nowej wersji serwisu, była jego ciągła optymalizacja na bazie testów A/B, analizy danych ilościowych z Google Analitycs i jakościowych z HotJar. Wideo z sesji użytkowników w serwisie pomogło nam zrozumieć, które obszary sprawiają problem użytkownikom i wymagają dalszego optymalizowania.
Czytaj więcej na blogu
To dalej nie wszystkie projekty, które mamy na swoim koncie! Na naszym blogu stale opisujemy case studies projektów, które zrealizowaliśmy.
Chcę zobaczyć więcej

Szukasz specjalistów, którzy zamienią Twój pomysł w użyteczny produkt?

Daj znać Wincentemu!

Wincenty Kokot

Wincenty Kokot

BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR